strikaci_pistole_hlavicka.png, 87kB


Prodej stříkací techniky Graco

V nabídce stříkacích zařízení Graco se zaměřujeme na řadu pro malíře a stavebníky. S těmito stroji pracujeme a proto se můžeme podělit o bohaté zkušenosti s jejich využitím. V případě zájmu je možné stroje vyzkoušet přímo na Vaší zakázce. K zařízením je v prodeji celá řada příslušenství-filtry, pistole, trysky, hadice.

Aktuální ceny strojů a příslušenství se mění, proto je poskytujeme na dotaz. Stroje lze také pořídit na leasing.

 

Akumulátorové stříkací zařízení MiniMax

Nejmenší profesionální airless stříkací zařízení. Je určeno ke stříkání povrchů barvou až do plochy 50 m2.  Jedná se o ideální řešení pro stříkání v místnostech se stěnami v různých odstínech, pro speciální dekorativní techniky, barvy určené pro stříkání stropů, dveří, radiátorů, trubek, bran, skříněk, přístřešků pro auta, zahradních domků a k renovaci nábytku, plotů, schodišť atd. bez nutnosti připojení k elektrické síti.

HVLP zařízení

Nová generace turbínových stříkacích zařízení je alternativním řešením za ruční vzduchové pistole. Zařízení je po připojení na elektřinu a nalití barvy okamžitě připraveno pro stříkání. Odpadá nutnost připojení na externí kompresor. Zařízení navíc pracuje v režimu HVLP, stříkání je téměř bezprašné.

ST Max II s elektrickým pohonem

Základní řada stříkacích zařízení GRACO ST MAX II s elektrickým pohonem pro veškeré vnitřní malířské a lakýrnické práce, zpracování vodouředitelných malířských barev, ale i široké škály rozpouštědlových nitro či syntetických emailů, mořidel aj. Zařízení ideální pro práce menších až středních rozsahů při použití jedné pistole a možnosti použití delších hadic.

 

Technické parametry typ 390 typ 395 typ 495 typ 595
Max. výkon (l/min.) 1,8 1,7 2,1 2,3
Max. velikost trysky 0,019“ 0,021“ 0,023“ 0,025“
Max. tlak (bar) 225 225 230 230
Hmotnost (kg) 14 19 29 33

Ultra Max II s elektrickým pohonem

Stříkací zařízení s elektrickým pohonem 230V pro nástřiky vnitřních prostor, fasád, střech, mostů a konstrukcí pro aplikace středního a větších rozsahů. Možnost napojení dlouhých hadic i dvou pistolí. Výkonné stroje, které již v základní výbavě obsahují vše pro maximálně komfortní práci s řadou speciálních funkcí, které u většiny jiných výrobců nenajdeme ani v příplatkové výbavě.

Technické parametry typ 695 typ 795 typ 1095
Max. výkon (l/min.) 3,0 3,6 4,1
Max. velikost trysky 0,029“ 0,031“ 0,035“
Max. tlak (bar) 230 230 230
Hmotnost (kg) 43 45 55

MARK X ProConnect, MARK X ProConnect

nejvýkonnější elektrické stříkací zařízení určené pro zpracování stěrky, bitumenů, protipožárů a vybraných vysokosušinových materiálů, pro práce velkých rozsahů. Možnost napojení až tří pistolí a dlouhých hadic.Výkon téměř 10 litrů/ min., kompaktní stavba, pohon 240 V činí z tohoto zařízení absolutní špičku, která nemá srovnatelnou konkurenci ( jedině ve strojích podstatně větších a s elektrickým pohonem 400 V nebo hybridním benzínovým).

T Max – stroj pro stěrky a omítkoviny

Pro aplikaci stěrkových materiálů na bázi sádry nebo disperzí při celoplošném tmelení se využívá bezvzduchová varianta stříkání, umožňující rychlé a podstatně rovnoměrnější nanesení i silných vrstev materiálu. Stěrka na rozdíl od nástřiku pomocí šnekových čerpadel (kde je nutné použít vzduch), dopadá na stříkanou plochu ve stejné konzistenci, jak byla připravena pro aplikaci, což znamená daleko snažší, rychlejší a kvalitnější dostěrkování.

Příslušenství

 

 

 

 

 

Nedři se!

Kup si Graco!


Návrh interiéru